Antalya İngilizce Kursu Fiyatları

Antalya İngilizce Kursu Fiyatları

Antalya İngilizce Kursu Fiyatları. Antalya’da ki Kursiyerlerimizin İngilizce kurslarına başlamadan ilk araştırdıkları önemli unsurlardandır. İngilizce kurslarına ödeyecekleri miktar ne kadardır? İngilizce kursu seviyeleri ve bu seviyelerin ücreti ne kadardır?

Tömer İngilizce Kurslarında fiyatlandırma kayıt esnasında seviye tespit sınavına girdikten sonra seviyelerine uygun sınıf ve ders niteliklerine göre belirlenmektedir. Ankara Üniversitesi Tömer İngilizce dil protokolüne göre; kursiyerin, kayıt olacağı Antalya yüz yüze ve online İngilizce kursu fiyatının belirlenmesi için İngilizce dil seviye tespit sınavının yapılması gerekmektedir.

Çünkü seviye tespit sınavları kursiyerlerimizin zaman kaybetmelerini önlemek için önemli bir detaydır. Ayrıca İngilizce kursumuzda kursiyerlerin zaten hakim oldukları konuları ve becerileri tekrardan satın almaları önlenmiş olur ve bununla birlikte İngilizce kursu için ödeyecekleri ücret onların avantajına olmaktadır.

İster Antalya Tömer kurumumuza gelerek seviye tespit sınavına katılabilirsiniz. İsterseniz de ayrıca online seviye tespit sınavı talep edebilirsiniz. Bunların yanı sıra İngilizce kurslarımıza kayıt olmadan önce demo derslerimize katılabilirsiniz. Dersleri sunan eğitmenlerle tanışabilirsiniz.

Antalya İngilizce Kursu içeriğini inceleyebilirsiniz.

Ayrıca sizlere bir telefon kadar yakınız. 0 242 344 80 08 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz 0 530 975 81 08 numaramız üzerinden WhatsAppdan bize yazabilirsiniz. Ayrıca 530 975 81 08 numaramız üzerinden SMS ilede iletişim kurabilirsiniz.

Antalya’nın En iyi İngilizce Kursu

Antalya’nın En iyi İngilizce Kursu ile tanışmaya hazır mısınız? Sizler için en kaliteli eğitimleri en doğru nitelikleriyle sunmaktayız. Tüm Türkiye’de Ankara Üniversitesi Tömer eğitim kalitesini duymuşsunuzdur. Bizlerde aynı vizyon ve disiplin ile Antalya’da en iyi İngilizce kursunu kursiyerlerimize sunmaktayız. Sizleri yabancı dil öğrenme konusunda en doğru biçimde yönlendirecek uzman eğitmenlerimizle tanışarak İngilizce konusundaki tüm ön yargılarınızı ortadan kaldıracağız. Çünkü yabancı dil öğretmen profesyonellerin işidir. Alanında uzman olmayan eğitmenler ancak zaman kaybına sebep olacaktır. Ancak sizler bu hataya düşmeden yolunuza devam ederek hayalinizdeki yabancı dili kısa süre içerisinde öğrenebilir ve dileğiniz gibi konuşmaya başlayabilirsiniz.

İlk adımız atmanız için sizi akademimize kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

Antalya İngilizce Kursu Fiyatları

Antalya İngilizce Kursu Fiyatları” hakkında 4 yorum

 1. Hi
  Can I do student IKAMET
  If I buy this course?
  What the price (Hot much is it?)
  And where will be lessons?
  And language – Eng – tr, yes?
  Thx

 2. hello. I want to know about Turkish language courses. when does the training start and how much does the course cost for half a year and for a year of study.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Ara