TÖMER Antalya Rusça Kursu

TÖMER Antalya Rusça Kursu

TÖMER Antalya Rusça Kursu. Rusça Antalya’da en çok tercih edilen yabancı dillerden biridir. Gerek turizm için. Gerekse Antalya’da yerleşen Ruslarla birlikte artık Rusça bilmek büyük bir öneme sahip olmaktadır. Antalya iş ilanlarına bir göz attığınızda çoğu iş ilanında Rusça bilen eleman aranmakta olduğunu göreceksiniz. Bu sebepten yabancı dil öğrenmek için Rusça oldukça yerinde bir karar olacaktır. Sizler için hazırladığımız. Güncel ve Antalya’nın en iyi Rusca kursu ile sizlerde kısa süre içerisinde Rusça öğrenebilirsiniz.

Ezber öğrenmeleri bir kenara bırakın! Profesyonel öğrenmeye davet ediyoruz sizi. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile yabancı dil öğrenmenin o kadar da zor olmadığını keşfedin.

Kalabalık sınıflarda kaybolmadan Rusça öğrenin! 2-4 kişilik ve 6-8 kişilik sınıflarda. Konuşma odaklı Rusça kursumuz ile Rusça özel ders alır gibi öğrenmeye başlayacaksınız.

Antalya Rusça öğrenmek için oldukça zengin bir şehirdir. Sokakta dolaşırken bile birileriyle karşılaşıp Rusça pratikler yapmanız mümkündür. İş hayatı için Rusça öğrenmeniz. Size yeni fırsatlar sunacak ve iyi gelirler elde etmenize olanak tanıyacaktır. Kendinize yatırım yapmayı düşünüyorsanız Rusça kursumuzu kesinlikle tavsiye ederiz. Hatta kendinize bir güzellik yapın ve yabancı dil olarak Rusça öğrenmeye başlayın.

Bilimsel Yöntemlerle Rusça Kursu

Ankara Üviversitesi Tömer ile eğitim anlaşmamız mevcuttur. Eğitimlerinizin sonunda Ankar Üniversitesi Tömer sertifikası sahibi olabilirsiniz. Rusça kurslarımızda uyguladığımız dil metodoloji uluslararası dil standartlarına uygun biçimde en güncel materyallerden oluşmaktadır. Ayrıca Rusça derslerini işini severek yapan pozitif ve iletişim yönü güçlü eğitmenlerle sunmaktayız. Hatta dil öğrenme sürecini canlı tutmak için. Kurslar dışında ücretsiz biçimde katılacağınız Rusça konuşma kulüplerimiz ve okuma-dinleme etkinliklerimizde bulunmaktadır.

Antalya’nın En İyi Rusça Kursu

Rusça kurslarımıza ister sıfırdan isterseniz de seviyenize uygun sınıflardan başlayabilirsiniz. Sizleri önce Rusça seviye tespit sınavına dahil ediyoruz. Ardından size en uygun seviyede olan ve yaş aralıklarına göre gruplara yerleştiriyoruz. Hatta isterseniz kursa kayıt olmadan önce deneme derslerine misafir olabilirsiniz. Öğretmenlerle tanışabilir ve ders işleyiş biçimlerini gözlemleyebilirsiniz.

2012 yılından bugüne yabancı dil kurslarıyla. Antalya’nın en iyisi olma misyonumuzu en etkin biçimde devam ettiriyoruz. Bu alanda ki tecrübemizle tam öğrenme prensibimizi öğrencilerimize aktarmanın gururunu yaşıyoruz. Sizleri de bir kahve içmeye bekleriz.

Antalya Tömer Telefon:

0 242 344 80 08
0 530 975 81 08

Antalya Tömer İngilizce Kursu için TIKLAYIN

Antalya Tömer Almanca Kursu için TIKLAYIN

Tömer Yabancılar için Türkçe Kursu için TIKLAYIN

TÖMER Antalya Rusça Kursu

Başa dön
Hemen Ara