TÖMER İngilizce Kursu

TÖMER İngilizce Kursu

TÖMER İngilizce Kursu başlıyor. Antalya’nın en iyi İngilizce kursuyla tanışmaya hazır mısınız? Avrupa Dil Standartlarına uygun biçimde oluşturduğumuz. Güncel ve yenilikçi yabancı dil metodolojimiz ile sizlere istediğiniz İngilizce seviyesine taşıyoruz.

Dünya üzerinde en çok tercih edilen dil olan İngilizce, Antalya’nın en iyi kurs modeliyle hizmetinizde. Ankara Üniversitesi Tömer ile eğitim işbirliğimiz vardır , eğitimlerin sonunda Ankara Üniversitesi TÖMER sertifikası alabilirsiniz. Resmi kurumlarda geçerli olarak kullanabileceğiniz Tömer sertifikası ile öğrenme garantili eğitiminizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Antalya’nın en iyi ve tek konuşma odaklı İngilizce kursuna katılarak. Dil öğrenme üzerinde ki ön yargılarını tamamen kırabilirsiniz. Ayrıca yabancı dil öğrenmenin eğlenceli yönlerini keşfedebilirsiniz. En fazla 6-8 kişilik sınıflarda, özel ders gibi katılacağınız derslerle . Sizlerde profesyonel anlamda dil öğrenimine başlayabilirsiniz. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun. İngilizce seviye tespit sınavından sonra size en uygun seviyedeki sınıfa yerleşerek kursunuza başlayabilirsiniz. Antalya gibi turizm cenneti bir şehirde İngilizce öğrenmek size çok büyük avantajlar sağlayacaktır. Biliyorsunuz Antalya’da çoğu şey turizme dayalı. Bu da şu demek yabancı dil öğrenmek, hem iş acısından hem de kariyer acısından oldukça önemlidir.

Türkiye’nin her yerinden derslere katılabilirsiniz. Antalya dışındaki kursiyerlerimiz için online sınıflarımız bulunmaktadır. Antalya Tömer yabancı dil kursları sonunda resmi kurumlarda geçerli olan Ankara Üniversitesi TÖMER sertifikası almaya hak kazanırsınız. Uluslararası geçerliliğe sahip İngilizce sertifikanız ile tüm işlere başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca uluslararası dil programlarına katılabilirsiniz.

2012 yılından bugüne yabancı dil eğitimlerinde. Antalya’nın en iyi yabancı dil kurslarını sunmak için, en donanımlı iletişimi güçlü, pozitif ve işini severek yapan öğretmenlerle çalışmaktayız. Çünkü yabancı dil kurslarında en önemli şey iyi bir öğretmendir. Öğrenme sürecini öğrenciye sevdirerek öğrencinin en iyi motivasyonla ilerlemesini sağlamalıdır.

Yeni Bir Yabancı Dil, Yeni Fırsatlar

İngilizce öğrenmeniz sizlere harika fırsatlar sunacaktır. Hem iş hayatı olsun hem sosyal hayatınızda artık daha ileri düşüne bilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle dünyamızda artık mesafelerin hiç bir önemi kalmadı. Özelliklede son iki yıldır uzaktan çalışma hayatımıza iyice yerleşti. Bununla birlikte artık yurtdışı işler yaparak daha iyi gelirler elde etmek mümkündür. Yurtdışı iş yapabilmenin ilk ve en önemli adımlarından biri İngilizce desek yeridir. Farklı ülkeler söz konusu olsa bile İngilizce artık dünyamızın global dilidir. Ayrıca sizin de yurtdışı planlarınız varsa bir an önce İngilizce öğrenmenizi tavsiye ederiz. Sizi bir kahve içmeye ofisimize davet ediyoruz. Buyurun ziyaretimize gelin sizin için en uygun İngilizce kursumuzu belirleyip ilk adımı atalım.

Antalya’nın en iyi İngilizce Kursu

Akademimiz ulaşım olarak merkezi bir konumdadır. Yüz yüze eğitimler için Muratpaşa, Konyaaltı, Lara, Kepez gibi ilçelerden rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır.

Antalya Tömer Almanca Kursu için TIKLAYIN

Antalya Tömer Türkçe Kursu için TIKLAYIN

TÖMER İngilizce Kursu
Başa dön
Hemen Ara