TÖMER Türkçe Kursu

TÖMER Türkçe Kursu. Yabancı dil olarak Türkçe öğrenmek isteyenler için oluşturulmuş bir kurstur. Türkiye’de eğitim görmek isteyen. Oturma izni almak isteyen, İş başvuruları yapmak isteyenler kişilerin. Ayrıca Türkçeyi etkin olarak öğrenmek isteyenler için. Resmi olarak Türkçe seviyesini kanıtlayabilecek. Resmi bir belge alabilmeleri için açılmış bir sertifika programıdır.

Antalya Türkçe Kursuna katılım sağlayacak kursiyerlerimizden. Türkçe Seviye Tespit Sınavına katılarak seviyeleri belirlenecektir. Seviyelerine uygun olarak gruplara yerleştirilip eğitimlerine başlayabilirler. Ayrıca Türkçe biliyorsa ve sadece sertifikaya ihtiyacı varsa. Seviye tespit sınavlarına katılarak Türkçe sertifikası alması mümkündür. Türkiye’de bir çok kurum eğitim ve iş hayatı farklı seviyelerde dil becerisi beklemektedirler. Örneğin üniversitede eğitim almak isteniyorsa C1 seviye Türkçe beceri beklenmektedir. İş başvurularında genel olarak B1 ve B2 seviyesi Türkçe de yeterli olmaktadır.

Yabancılar için Türkçe kursumuzda eğitim süresinde kursiyerlerimize oturma izni alabilmeleri için öğrenci belgesi verilmektedir.

Türkçe Kurslarımı genel olarak dört dil becerisi üzerine odaklanmaktadır.

  • Anlama (Dinleme-Okuma) becerisi
  • Konuşma (Karşılıklı Konuşma-Dialog) becerisi
    Yazma (Yazışma) becerisi
    Dil Bilgisi (Grammer) becerisi

Etkin öğretim modeliyle Antalya’nın en iyi yabancı dil kursuna katılarak sizlerde kısa sürede Türkçe öğrenebilirsiniz. Seviyeniz ne olursa olsun size uygun sınıflara katılabilirsiniz. Ayrıca özel Türkçe derslerine de katılabilirsiniz. Uluslararası akreditasyon sahibi Tömer sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz iş başvurusunu yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz okulda eğitim görebilirsiniz. Kısaca Türkçe seviyenizi resmî biçimde kanıtlayabilirsiniz.

Antalya Tömer İletişim: 0530 975 81 08

Antalya’nın En İyi Yabancı Dil Kursu

Ankara Üviversitesi Tömer ile eğitim işbirliğimiz mevcuttur. Eğitimlerinizin sonunda Ankara Üniversitesi Tömer sertifikası alabilirsiniz.

Dil öğrenme süreci doğru ve kaliteli bir eğitim anlayışı gerektirdiğinden. Birlikte çalıştığımız eğitmenleri titiz biçimde seçmekteyiz. Eğitim anlayışı ve vizyonu öğrenciyi heyecanlandıracak. Öğrenmeyi sevdirecek. Derse bağlarını yüksek seviyede tutan. İletişim becerileri olan eğitmenlerden seçilmektedir. Pozitif ve işini seven öğretmenlerle emin olun sizlerde dil öğrenmenin en kadar keyifli ve kolay olduğunu göreceksiniz. Zengin eğitim içeriğimiz ve nitelikli dokümanlarımız ile sizlere Antalya’nın en kaliteli Türkçe kursunu sunmaktayız. Kurslarımız tüm yaş gruplarına göre özel 6 kişilik sınıflarda işlenmektedir. Bu şekilde kalabalık sınıflarda kaybolmayacaksınız. Özel ders gibi sınıf dersleri almanız mümkündür. Profesyonel ve bilimselliği kanıtlanmış Avrupa Dil Standartlarına uygun bir müfredat ile Türkçe kursu alacaksınız. Yabancı dil olarak Türkçe eğitimi sizlere yepyeni fırsatlar yaratacaktır. Ayrıca ücretsiz Türkçe konuşma kulüplerimize katılabilir ve dil sürekliliğinizi canlı tutabilirsiniz.

Türkçe Dil Kursu Bilimsellik

Dünyada konuşulan tüm diller gibi Türkçede sürekli gelişen yenilenen ve insan ilişkileri arasında farklılıklar gösteren ayrıca bölgelere göre farklılıkları olan bir dildir. Yabancı dil olarak Türkçeyi öğrenirken Türk kültürü, Anadolu kültürü hakkında da bilgi sahibi olmanın büyük avantajı olacaktır. Türkçe öğrenme sürecinde düzenlenecek etkinlikler konuşma kulüpleriyle kültür etkileşimleri ve bu konuda davranış biçimleri de öğrenciye aktarılacaktır. Bu şekilde daha verimli bir öğrenme süreci yaşayacaktır.

Bizler için önemli olan kursiyerlerimizin kurslardan tam verim almalı ve memnun bir biçimde eğitimlerini tamamlamalarıdır. Çünkü Türkçe dil kursu alan kursiyerlerimiz bizler için ülkemizi temsil eden birer elçi gibidir. Bu sebepten Antalya’nın en iyi yabancı dil kursları sunmaktayız.

Antalya Tömer Genel Türkçe Kursu

Genel Türkçe kursu toplamda 5 seviyeden oluşmaktadır. A1 seviyesinden başlayıp C1 seviyesine kadar genel anlamda Türkçe dil kursu öğrenimine katılabilirsiniz.

Tömer Türkçe Kursu

Antalya Tömer yabancılar için Türkçe eğitimlerimizi Ankara Üniversitesi Tömer birimine bağlı olarak sunmaktayız. Uluslararası geçerliliğe sahip Tömer sertifikasını Ankara Üniversitesi Tömer onaylı olarak vermekteyiz. Ayrıca yabancılar için oturum izni için gereken öğrenci belgesi de verilmektedir. Ankara Üniversitesi Tömer buradan inceleyebilirsiniz.

Antalya Yabancılara Türkçe Öğretimi Avantajları

Tömer Türkçe kursları profesyonel anlamda dil öğretme metotlarını. Türkçe uygulama ve araştırma merkezinin Avrupa Dil Standartları prosedürüne uygun bir biçimde sunmaktadır. Antalya’nın en kaliteli yabancı dillerini sunarken. Titiz biçimde üzerine durduğumuz en önemli nokta. Kursiyerlerimizin konuşma odaklı. Ayrıca Türkçeyi en iyi biçimde kullanmalarını sağlamaktır. Yabancı dil öğrenimlerde en çok yapılan hatalardan birisi kursiyerleri gramerlere boğarak tamamen öğrenmelerinin zorlaştırma konusuna biz tamamen karşıyız. Yabancı dil kurslarımızın tamamında konuşma odaklı ve etkin kullanımı benimsemekteyiz. Çünkü her dil kendi dinamiklerine sahiptir. Bir dili en biçimde öğrenmek için o dilin kültür yapısını da öğrenciye verilmesi gerekmektedir. Aksi halde zaman kaybından başka bir işe yaramayacaktır. Hatta “öğrenemeyeceğim” diye öğrenci daha da ön yargılı hale gelebilir. Buna dikkat etmekte fayda var. Sizlere dil öğrenmenin en profesyonel yöntemlerini sunuyoruz. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Buyurun bir kahvemizi içmeye gelin sizler için neler yapabileceğimizi uzun uzun anlatalım ve öğrenmenin ne kadar keyifli olduğunu hissettirelim.

TÖMER Antalya Telefon: 0530 975 81 08

Antalya yabancılara Türkçe ÖĞRETİMİ

Tömer Dil Kursu Başvuru

Tömer dil kurslarına başvuru için Antalya Tömer Şubemizden başvurularınızı yapabilirsiniz. Kimlik, ehliyet veya pasaportunuz ile başvuru yapabilirsiniz. Kayıt işlemleri Tömer şubemiz tarafından gerçekleştirilecektir. Tömer Başvuru için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır.

Türkçe derslerine online katılabilir miyim?

Evet online derslerimizde bulunmaktadır. İster Antalya’da yüz yüze sınıf derslerimize katılabileceğiniz gibi isterseniz de online dersleri seçebilirsiniz.

Tömer Türkçe Sertifikası Resmi kurumlarda geçerli mi?

Evet Tömer Türkçe dil kursu sertifikası tüm resmi kurum ve kuruluşlarda geçerlidir. Ayrıca özel sektörde istenilen şartlarda da kullanılmaktadır. Sertifikalarımız Ankara Üniversitesi Tömer birimi tarafından verilmektedir.

Yabancılar İçin Türkçe Kursuna Online Kayıt Olabilir miyim?

Evet online biçimde kayıt olabilirsiniz.

Antalya Yabancılara Türkçe Kursu ne kadar sürmektedir?

Yabancılara Türkçe kursu seviyelerden oluşmaktadır. Her seviye Türkçe kursunun eğitim süresi farklıdır. Ancak ortalama her seviye 2-3 ay sürmektedir.

Tömer Türkçe Kursu Ücretlerinde Taksit İmkanı var mı?

Yabancılara Türkçe Öğretimi Sertifika Programı ücretlerinde taksit ve ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Kayıt ücreti alındıktan sonra isterseniz eğitim süresince ödeyecek şekilde taksitlendirebiliyorsunuz.

Tömer Sertifikası Kaç Günde Alınır?

Türkçe kursu seviyelerini tamamlayan öğrenciler Türkçe seviye sınavına alınmaktadır. Seviye sınavında başarılı olan kursiyerler Türkçe sertifikası almaya hak kazanırlar. Yabancılar için Türkçe sertifikası ortalama 1 hafta içerisinde teslim edilmektedir.

Yabancılar İçin Öğrenci Belgesi Veriyor musunuz?

Evet tüm kursiyerlerimize eğitim aldıkları süre içerisinde kullanabilecekleri öğrenci sertifikası vermekteyiz.

Antalya Tömer

Antalya Yabancı Dil Kursları

Başa dön
Hemen Ara