Antalya Tömer Almanca Kursu

Antalya Tömer Almanca Kursu

Antalya Tömer Almanca Kursu sizlere iletişimi güçlü, pozitif, alanında uzman eğitmenlerle Antalya’nın en iyi Almanca kursunu sunmaktadır.

Tömer Almanca kurslarımız temel seviye (A1 ve A2), Orta seviye (B1 ve B2) ve ileri seviye (C1) kurlarından oluşmaktadır. Almanca kurslarımız Avrupa “Dil Portfolyosu / Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı” standartlarına uygun biçimdedir. Dört temel dil becerisini (okuma – yazma – dinleme ve konuşma) geliştirmeye yöneliktir. Almanca derslerimizin odak noktası “konuşma odaklı Almanca” şeklindedir. Ezberci anlayıştan uzak. Tamamen kursiyerleri konuşabilecekleri ve karşısındaki insanla rahat bir biçimde iletişim kurabilesi üzerine kuruludur. Almanca kursumuzda hedeflenen, yazılı – sözlü iletişimi en iyi biçimde sağlayabilmektir. Ayrıca tüm yabancı dil kurslarımızda olduğu gibi Almanca kursumuzda da her seviyeye uygun dil süreci canlı tutma aktiviteleri bulunmaktadır. Ücretsiz biçimde katılabileceğiniz konuşma kulüplerimiz ve film, kitap aktivitelerimiz bulunmaktadır.

Tömer Almanca sınavları her seviye sonunda kursiyerlerimize uygulanarak seviyeleri tespit edilmektedir. Almanca seviye sınavlarından sonra seviyelere göre Almanca sertifikaları verilmektedir. Ankara Üniversitesi TÖMER Akdeniz şubesi olarak. Tömer Almanca sertifikaları Eğitim ablaşması yaptığımız Ankara Üniversitesi TÖMER tarafından verilmektedir. Ayrıca tüm resmi kurumlarda ve uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Antalya Almanca kursu yüz yüze eğitim olarak katılabileceğiniz gibi online Almanca kursumuza da katılabilirsiniz. Ayrıca Almanca özel ders seçenekleri de mevcuttur. Sınıf dersleri 2-4 kişilik ve 6-8 kişilik sınıf dersleri şeklinde sunulmaktadır.

Öğrenme garantili Almanca kursumuz ile ister sosyal hayatınıza yeni bir pencere açın. İster iş hayatınızda kariyer adımlarınızı hızlıca tırmanın yada Almanca Aile Birleşim sınavını geçmek için kullanın. Goethe-Institut sınavını rahatlıkla geçebilirsiniz. Tömer Almanca sertifikasının yanı sıra Goethe-Institut denklik sertifikası da sınavına girerek alabilirsiniz.

Antalya’nın En İyi Almanca Kursu Sizlerle

Ülkemizde İngilizceden sonra en çok tercih edilen yabancı dil Almancadır. Bunun sebebi iki ülke arasında hem ticari hem de sosyal bağların fazla olmasıdır. Özelliklede son dönemlerde. Almanya’nın iş potansiyelinin artmasıyla ülkemizden Almanya’ya gidenlerin ve gitmek isteyenlerin sayısı oldukça artmaktadır. Ayrıca Antalya’nın turizm açısından zengin bir yer olduğunu biliyorsunuz. Hem tatil için tercih edilen. Hem de sağlık turizmi açısından tercih edilen Antalya. İş fırsatları açısından da Almanca bilenler için güzel fırsatlar sunmaktadır.

Antalya Tömer İletişim:

Telefon-WhatsApp

0 242 344 80 08
0 530 975 81 08

Tömer Antalya İngilizce Kursu için TIKLAYINIZ

Tömer Antalya Rusça Kursu için TIKLAYINIZ

Yabancılar için Türkçe Kursu için TIKLAYINIZ

Antalya Tömer Almanca Kursu

Başa dön
Hemen Ara