TÖMER Antalya İngilizce Kursu

TÖMER Antalya İngilizce Kursu

TÖMER Antalya İngilizce Kursu ile yeni bir dil öğrenmeye hazır mısınız? Profesyonel bir dil eğitimi sizlerle… Konuşma odaklı İngilizce kursumuz ile sizlerde kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz.

Her seviyeden İngilizce kurslarımız 6-8 kişilik sınıflarda, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle verilmektedir. Öğrendiğiniz her seviyenin sonunda İngilizce sınavına katılarak resmi kurumlarda kullanabileceğiniz sertifikanızı almaya hak kazanabilirsiniz.

Antalya İngilizce Kursu, Dünya Dilinizin Ucunda!

Dil öğrenmenin eğlenceli yönünüz keşfedin! Çoğu okulda ve İngilizce kursu veren kurumlarda sunulan ezbere dayalı eğitim anlayışıyla bir türlü hayata geçiremeyen yabancı dil problemlerini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Öğrenme garantili Yabancı dil kurslarımız ile tanıştığınızda farklı hissedeceksiniz ve kendinize şaşıracak ve aslında ne kadar da kolay ve keyifli bir süreçmiş hissedeceksiniz. Çünkü siz eğitimlerimizi iletişimi güçlü, pozitif ve işini severek yapan eğitmenlerle sunmaktayız. Öğretmen sınıftaki öğrencilerin enerjisini hep yüksek tutmakta ve öğrenme heyecanını asla düşürmemektedir. Bu şekilde kurslarımızdan her zaman tam verim aldık. Ayrıca eğitim müfredatımız Avrupa dil standartlarına uygun biçimde tamamen konuşmaya odaklı bir yapıya sahiptir.

İster mesleki anlamda, ister sınavlara (ALES,YÖKDİL) yönelik olsun en yüksek verimi almanız ve kısa süre içerisinde İngilizceyi konuşabilir hale gelmeniz sağlanmaktadır.

Pratiğe dökülemeyen her dil körelmeye mahkumdur. Kurum olarak Antalya’da İngilizce kursu veren kurumlardan farkımız, öğrencilerimiz hangi seviyede olursa olsun kursiyerlerimize uygun konuşma kulüplerimize ve yabancı dili canlı tutma aktivitemize ücretsiz olarak katılarak öğrenme sürecini sürekli kılarak yabancı dilini hep canlı tutmaktadır.

Antalya’nın En İyi İngilizce Kursu

Sizler için en doğru öğrenme modelini sunuyoruz. En fazla 6-8 kişilik sınıflarla konuşma odaklı İngilizce kurslarımızla, kalabalıkta kaybolmadan özel ders gibi birebir öğretmenimizin sizinle ilgilenmesini ve İngilizce öğrenme sürecinizi yakından takip ediyoruz.

TÖMER Antalya İngilizce Kursu
TÖMER Antalya İngilizce Kursu

Tömer Farkıyla İngilizce Kursu, Bilimsel ve Profesyonel

Alışılagelmiş ve hiç bir işe yaramayan hatta yabancı dil öğrenmeyi daha da zorlaştırıp ön yargılara sebep olan tüm denemeleri unutun. Antalya’nın en iyi İngilizce kursuyla tanışıp tüm ön yargılarınızdan kurtularak kısa sürede İngilizceyi öğrenin.

Güncel dokumanlar ve örneklerle öğrenmeyi kolaylaştıran aktiviteler. Ayrıca bol İngilizce seviye sınavlarıyla öğrenme durumunuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz. Dil öğrenme zengin bir içerikle devam ettirilmesi gereken bir süreçtir.

TÖMER Antalya İngilizce Kursu

Antalya’nın neresinde olursanız olun Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez, Aksu, Lara, Varsak, vb. herhangi bir yerde ikamet ediyorsanız ya da çalışıyorsanız ve Antalya’da İngilizce dil kursu almak YDS, TOEFL, IELTS ve PTE gibi sınavlara yönelik bir kurs düşünüyorsanız İngilizce kursumuz tam size göre. Ayrıca Akademimiz ulaşım kolaylığıyla Lara, Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez gibi ilçelerimize oldukça yakındır. Ayrıca İngilizce dil kursu fiyatları uygun ve taksit seçenekleriyle sunulmaktadır.

Yeni Nesil İngilizce Kursu İle Fark Yaratın

Antalya gibi turizm cenneti bir şehirde İngilizce öğrenmek ve bunu pratiğe dökmek oldukça kolaydır. Çünkü İngilizce konuşan insan sayısı diğer şehirlere oranla oldukça fazladır. İş olanakları acısından, İngilizce çok büyük önem arz etmektedir. İngilizce bilen birisi çok rahat bir şekilde iş bulmaktadır. Antalya iş ilanlarına bir göz atarsanız bunu çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca hem şehir dışı hem de yurtdışı iş olanakları açısından da büyük öneme sahiptir. Kendinize yapabileceğiniz en önemli yatırım bir yabancı dil öğrenmek olacaktır.

TÖMER Antalya İngilizce Kursu. Size sunduğumuz İngilizce öğrenme olanaklarıyla kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz.

Dünya üzerinde bir çok dil kullanılmaktadır. Bu diller üzerinde günümüzde en etkin yere sahip olan kuşkusuz İngilizcedir. İster kariyeriniz için isterseniz sosyal amaçlar doğrultusunda öğrenin ama mutlaka İngilizceyi öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Antalya’da İngilizce kursu veren kurumlar oldukça fazladır. Bunun sebebi turizm odaklı bir şehir olması ve iş olanaklarının genelinin turizm üzerine kurulu olmasıdır. Turizm demek yabancı dil demektir. Antalya’da önem sırasına göre tercih edilen yabancı diller İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca, Flemenkce, Çince şeklinde sıralanmaktadır. Eğer yabancı dil öğrenme konusunda kararsızsanız sizlere İngilizce kursumuzu tavsiye ederiz. Antalya İngilizce kurs fiyatları sizi endişelendirmesin. Tömer Antalya sizlere en uygun fiyatlarla Antalya’nın en iyi İngilizce kursunu sunmaktadır. Ayrıca ödeme kolaylıklarıyla ve taksit seçenekleriyle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Resmi kurumlarda geçerli sertifikanız olsun. TÖMER Antalya İngilizce Kursu eğitimleri Ankara Üniversitesi TÖMER birimine bağlıdır. Ayrıca sertifikalandırma işlemleri Ankara Üniversitesi tarafından yapılmaktadır.

Tömer Antalya Almanca Kursu İçin TIKLAYIN

Antalya Tömer Rusça Kursu için TIKLAYIN

Antalya Yabancılara Türkçe Kursu için TIKLAYIN

Çocuklar İçin İngilizce Kursu için TIKLAYIN

TÖMER Antalya İngilizce Kursu
TÖMER Antalya İngilizce Kursu

İletişim Formu
Başa dön
Hemen Ara